כמה פעמים יצא לכם לקרוא דוח צריכת המים שלכם ולא להאמין שאתם מבזבזים כל כך הרבה כסף על צריכת מים? כמה פעמים שאלתם את עצמכם, איך במצבכם המשפחתי והכלכלי אתם יכולים לחסוך בעלויות צריכת מים בצורה חכמה ופשוטה? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא כמובן, להיעזר באביזרים חוסכים במים.

במהלך השנים אנחנו עדים יותר ויותר בייצור ושיווק של אביזרים אשר מטרתם לאפשר לנו ליהנות מחסכון במים. הרעיון הוא מאוד פשוט, מאחר ואנחנו מבזבזים מים, לעיתים קרובות שלא לצורך, אז ישנם אביזרים שונים שמאפשרים לנו לחסוך כשמלבד העובדה שאנחנו מונעים בכך בזבוז מים לחינם, אנחנו גם מפחיתים באופן ניכר בעלויות צריכת המים שלנו.

בין היתר אנחנו יכולים לראות אביזרים חוסכים במים, כמו שסתום אל חזור, שסתומים שמונעים זרימה חוזרת של מים, ויוצרים למעשה אפשרות לזרימה חד כיוונית בלבד. הרבה פעמים צריכת המים שלנו עולה בגלל זרימה דו כיוונית אשר נספרים במונה המים פעמים. זרימה חד כיוונית מונעת מצב שכזה. השליטה על השסתום איננה ידנית אלא רק בלחץ המים. מלבד שסתום זה, הרי שיש אביזרים חוסכים במים נוספים, למשל, מד מים ארד המאפשר בקרה ופיקוח על צריכת המים וכן ביצועים הידראוליים שונים אשר מאפשרים במשך הזמן חסכו במים.

מלבד אביזר זה, אנחנו יכולים למצוא אביזרים של חסכון במים כגון, חסכמים שונים אשר ניתן להתקין בברז ובכך למנוע צריכת מים מוגברת, אותו חסכם מאפשר זרימת מים נמוכה יותר מהרגיל בברזים שונים, מה שמאלץ אותנו להשתמש כמובן בזרם נמוך יותר ומונע בזבוז מים שלא לצורך.

כמו שציינו, הצורך בחסכון במים, איננו נובע רק מהרצון להפחית את הצריכה על מנת להקטין עלויות אלא גם בשביל למנוע בזבוז שלא לצורך. לכן אנחנו יכולים להשתמש באביזרים חוסכים במים גם במקורות אחרים, בעיקר במקורות שעלולים לגרום לבזבוז גבוה במים, למשל, בגינה או בשטיפת כלי רכב וכן בשימוש מסחרי ככל שנדע להשתמש יותר באביזרים אלו כך נפחית באופן ניכר את השימוש במים וכתוצאה מכך גם את ההוצאה שלנו בנושא.

לסיום, אם אתם מעוניינים לדעת עוד על חסכון במים, זה הזמן לפנות אל הצוות שלנו במתקין. אנחנו מתמחים בעבודות אינסטלציה לשירותים פרטיים ומסחריים. אתם מזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית בנושא. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל ענין ושאלה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיהור מים