במהלך השנים האחרונות חלו שני שינויים עצומים בצריכת המים שלנו, מצד אחד יותר ויותר אנשים החלו להשתמש במים מטוהרים. מחקרים שונים אשר התפרסמו בתקשורות וחשפו את איכות המים בישראל, הביאו לידי כך שיותר ויותר אנשים החלו לרכוש מכשירים ואביזרים לטיהור מים. השימוש במכשירים אלה נעשה לא רק באופן פרטי בבתים אלא גם באופן תעשייתי ואף לצורכי חקלאות.

כאן אנחנו מגיעים לשינוי השני שנערך בתחום צריכת המים וזה שימוש הולך וגובר במים אפורים. מדובר על מים בהם נעשה שימוש אחד ואחריו המים עוברים תהליך מחזור לצורך שימוש חוזר. בדרך כלל מדובר על מים שהשתמשו בהם בתהליך של כביסה, כך במקום שהמים יתבזבזו לריק, הם עוברים תהליך של טיהור מים אפורים, ונעשה בהם שימוש חוזר, בדרך כלל לצורכי השקיה. מלבד שימוש בטיהור מים אפורים מכביסה לצורך השקיה, אנחנו רואים שימוש חוזר במים גם ממזגנים לצורך השקיה או לצרכים תעשייתיים אחרים.

כל התהליכים מתבססים על הרעיון של טיהור מים, כלומר תהליכים בהם המים עוברים ניקוי אך בו בזמן המים שומרים על הרכבם הטבעי, כלומר המינראלים בהם נשמרים והם לא מאבדים מאיכותם. המערכת עובדת באופן כזה שהיא מנקה את המים ומונעת היווצרות של אבנית. במידה וזו מופיעה אז המערכת דואגת לפורר אותה ולא לאפשר היווצרות חוזרת שלה.

שימוש במערכות טיהור מים דוגמא זו שאנחנו מציגים לצורך יצירת מים מטוהרים לבית או לתעשייה, הוא חשוב ממספר סיבות. ראשית, המערכת מאפשרת בכך יצירת מים נקיים במקום שימוש במים קיימים, מה שמוביל בסופו של דבר לחסכון בצריכת מים. נקודה נוספת, צריכת מים מטוהרים היא חסכונית מבחינת אנרגיה וחשמל, המערכת כשלעצמה היא חסכונית ולא צורכת הרבה חשמל, אך היא גם מונעת בזבוז חשמל לחינם של מכשירים אשר זקוקים למים, אם אנחנו נשתמש במים לא נקיים, נצטרך לבזבז אנרגיה וחשמל לריק. כמו כן, שימוש במים לא נקיים עלול לגרום להיווצרות אבנית במערכת, מה שיוביל לעיכוב בעבודה שלה ובבוא העת גם יגרום לפגיעה קשה במכשיר עד כדי שיתוק עבודתו.

לכן אנחנו ממליצים על שימוש במערכות טיהור מים, מדובר על מערכות חכמות שפועלות באופן מדויק ומאפשרות לנו ליהנות ממים נקיים. אם גם אתם רוצים לעבוד עם מערכת של מים מטוהרים, הרי שזה הזמן לפנות אלינו, למתקין, וליהנות מצריכת מים מטוהרים באמצעות מערכת לטיהור מים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מונע אבנית