כמה פעמים פתחתם את הברז וגיליתם שבמקום מים שקופים, חלקים, יוצאים לכם מים חומים או מים אפורים? קל מאוד להבחין בהם אפילו אם המים לא צבועים בצבעים שכאלה, מספיק אם תמלאו את הכוס במים ותביטו עליה. אז תוכלו לראות מבעד לזכוכית, חלקיקים שונים בתוך המים, חלקיקים אשר מוכיחים שהמים לא נקיים.

הפתרונות שעומדים לצידכם במקרה זה, הוא להתחיל ולנקות את הצנרת, דבר שהוא כמעט לא אפשרי במיוחד אם מדובר בצנרת ישנה, אז סביר להניח שהלכלוך שהצטבר הוא רב וכמעט בלתי ניתן לניקוי, אתם יכולים להחליף את הצנרת, הבעיה היא שאז תגלו שמדובר בעסק מאוד יקר ולא פשוט (בוודאי אם אתם גרים בבניין משותף ובמקרה כזה תצטרכו להחליט על כך עם השכנים), אפשרות נוספת היא להשתמש באמצעים שונים שיטהרו את המים, והכוונה לטיהור מידיי ולא דרך הרתחת מים כפי שמוצע לא פעם. הפתרונות הם מטהרי מים ביתיים.

הרעיון של מטהר מים ביתי הוא פשוט להבנה וקל להתקנה. במקום שהלכלוך יגיע לברז ומשם אל הכוס, בדרך הוא יפגוש באותו אמצעי של טיהור מים ביתי אשר מותקן בתוך הברז או בחלק אחר בצנרת, ולא יעבור את המסנן של האמצעי. למסנן יש חלק נרחב מאוד שמאפשר לעצור את הלכלוך. כך המים שיזרמו מהברז אל הכוס או אל הכיור יהיו נקיים לגמרי. הלכלוך, שעלול ליצור אבנית ולחסום את הצנרת או את הברז בבוא העת, וכן לגרום לנו להתמודד צריכת מים לא נקיים, פשוט ייתפס במסנן של מטהר מים ביתי. מעת לעת אנחנו ננקה את המטהר וכך נאפשר לעצמנו ליהנות ממים חלקים ונקיים.

חשוב לדעת, רצוי מאוד שהתקנת מתקן של מטהר מים ביתי תבוצע על ידי אינסטלאטור מקצועי ואל על ידנו, זאת על מנת שהוא יוכל לבדוק את מצב הצנרת והברז, יוכל להתאים מטהר לגודל הברז ובאופן כללי הוא יוכל לטפל בחומרים שעומדים לרשותו בצורה טובה. מומלץ מאוד לבצע מספר בדיקות בטרם מחליטים סופית איזה מטהר מים ביתי להתקין וכיצד.

אם אתם מחפשים אינסטלאטורים מקצועיים להתקנת מטהרי מים ביתיים, זה הזמן לפנות אלינו, צוות המתקין ישמח לעמוד לרשותכם. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע אודות מטהר מים ביתי וכן תוכלו לבחור בין מטהרים שונים. כל מה שעליכם לעשות זה להרים טלפון או לפנות אלינו דרך האתר ואנחנו נשמח לחזור אליכם בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מטהר מים