בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה חדה בצריכת בקבוקים של מים מינראליים וכן של מכשירי מטהרי מים למיניהם. עלייה זו באה בעקבות חשש עצום שקיים בקרב ישראלים רבים אודות איכות המים שמגיעים אליהם בברזים והם צורכים.

ישראלים שאינם מעוניינים לצרוך מים באמצעות בקבוקים או לרכוש מכשירים שונים לשתייה, יכולים לדבוק בפתרון פשוט וקל יותר, מטהר מים תת כיורי, מדובר באחד האמצעים הבולטים שנמצאים תחת הגדרה של פתרונות טיהור מים אשר הפכו נפוצים בשנים האחרונות.

הרעיון של מטהר מים שכזה הוא מאוד פשוט, במקום לחפש פתרונות חיצוניים, מתקינים מטהר קטן בצנרת המים והוא סופג את כל הלכלוך ושומר שהמים שיגיעו מהצנרת אל הברז יהיו נקיים. המטהר מאפשר לנו לצרוך מים נקיים, ללא אבנית ולכלוכים אחרים. כך אנחנו נהנים מצריכה של מים צלולים וזכים כמו שאנחנו רגילים. מטהר מים תת כיורי מונע למעשה כניסה של חלקיקים זרים אשר עלולים לגרום נזק לטעם של המים, מדובר על פילטר על שטחי סינון גדולים אשר מצד אחד שומרים על זרימת המים והלחץ שלהם ומצד שני שומר על רמת סינון גבוה ואופטימאלית.

חשוב להדגיש מטהר מים יכול להתאים הן לברזים ביתיים והן לברזים תעשייתיים ולמעשה הצורך בו קיים בשני המקרים ולו מהסיבה הפשוטה, שבשני המקרים אנחנו צריכים ליהנות ממים נקיים שישמרו על בריאות הגוף אך גם על מערכת המים עצמה. אם אנחנו לא נקפיד על כך שבצנרת יזרמו מים נקיים ואלה המים אשר יגיעו בבוא העת אל הברז, הרי שלא ירחק היום שהברז עצמו כבר לא יתפקד כמו שצריך מאחר ולכלוך רב יצטבר בו ויקשה עליו לתפקד כמו שצריך.

נקודת יתרון נוספת לאותן פתרונות טיהור מים היא, שבמהלך הזמן, ככל שאנחנו נשתמש יותר בפתרונות אלו, כך אנחנו נוזיל באופן משמעותי את ההוצאות שלנו על צריכת המים והשימוש במכשירים השונים בהם אנחנו משתמשים ואשר צורכים מים. עלינו לקחת בחשבון שאותם מכשירים עלולים להתקלקל אם אנחנו נשתמש בהם עם מים לא נקיים.

לסיום, אם אתם רוצים לשמוע עוד על פתרונות טיהור מים, זה הזמן לפנות אלינו, המתקין, ולקבל מאיתנו את כל המידע ההכרחי בנושא וכן הצעות מחיר אטרקטיביות להתקנת פתרונות טיהור מים ובפרט מטהר מים תת כיורי. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מסנן מים