כל מי שגדל כאן בשנות השמונים זוכר בוודאי את הפרסומות לחסכון במים, אז באותם ימים ולאורך שנים היה חשש גדול במדינה, שישראל מתייבשת ואם לא נחסוך במים, אז אנחנו לעולים למצוא את עצמנו בבעיה. עצות רבות ושונות עלו, חלקן היו מקוריות מאוד אך לא יישומיות. למעשה ההמלצות לחסכון והפרסומות הופיעו עד השנים האחרונות, שכן עד לאחרונה ישראל נאלצה להתמודד עם מצב של מחסור במים.

למרות שהמצב השתנה לאחרונה, הן בעקבות חורפים גשומים באופן קיצוני מחד, ותוכניות התפלת מים מאידך, הרי שאנחנו עדיין צריכים לחסוך, לא רק בגלל שיש צורך רחב, לאומי, אלא בשבילנו, אנחנו צריכים לחסוך. מה זאת אומרת? ככל שאנחנו נחסוך יותר, כך אנחנו נשלם פחות לתאגידי המים השונים אשר עובדים עם העיריות. כזכור, לפני מספר שנים החליפו תאגידי מים פרטיים את העיריות בגביית חשבון המים שלנו ובשביל שאנחנו לא נשלם יותר מדי, אנחנו צריכים להשתמש במסנן מים לצורך כך.

מסנן מים מעבר להיותו מכשיר אשר מאפשר לנו ליהנות ממים נקיים, הוא גם מאפשר לנו לחסוך במים. במקום לבזבז מים יקרים אנחנו מתקינים מסנן מים תת כיורי אשר מונע דליפות מים וכן מונע מאיתנו את הצורך להשתמש בכמויות גדולות ממה שאנחנו באמת צריכים. מנן מים תת כיורי יכול להיות מותקן הן בכיור אשר בחדר האמבטיה והן בכיור במטבח, שני הכיורים העיקריים שיש בכל בית.

חשוב לציין מסנן מים ניתן להתקין בכיור עם התקנתו וכן ניתן להתקין אותו במהלך הזמן. לרוב נוהגים להתקין אותו כאשר מתברר שיש בעיה קשה באיכות המים וכן כשרואים שיש עלייה ניכרת בצריכת המים שלא לצורך. אז מזמינים אינסטלאטור שיבדוק את הברזים והצינורות ובין היתר הוא גם מתקין מסנן תת כיורי בשביל לטפל בבעיה. חשוב לציין, שלעיתים מלבד מסנן זה יש צורך לבצע עוד מגוון רחב של פעולות ועבודות על מנת להגיע לכדי מצב בו אפשר ליהנות גם ממים נקיים וגם מחסכון במים. לשם כך, שוב, מוטב להזמין איש מקצוע שידע לטפל בנושא כראוי.

לכן אנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר. צוות המתקין מעסיק אינסטלאטורים ברמה הגבוהה ביותר שיש. הצוות שלנו ישמח להתקין אצלכם מסנן מים ולבחון אופציות שונות לטיהור מים מצד אחד, ואפשרויות לחסכון במים מהצד השני. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מערכת סינון מים