כמעט בכל פעם כשאתם הולכים לרופא שיניים, הוא מזהיר אותך מפני עששת, ומסביר לכם כיצד היא נוצרת. בין היתר על ידי אבנית, האבנית אשר נוצרת בשיניים שלכם, מגיעה אליכם, בין היתר, בגלל שאתם צורכים מים ממקומות לא נקיים שם נוצרה אבנית אשר לא ניקיתם. זו אחת הסיבות שאתם זקוקים להתקנת מסנן למניעת אבנית.

על מנת להבין את הרעיון, ניקח לדוגמא קומקום חשמלי. מדובר במכשיר שכמעט בכל בית משתמשים בו לצורך הרתחת מים לקפה, תה או דברים אחרים. כעת כשאנחנו ממלאים את הקומקום במים מהברז, אז עם הזמן נוצרת בו אבנית מאחר והמים עצמם לא תמיד נקיים, בוודאי אם לא מותקנת בברז מערכת סינון מים. זו אגב הסיבה שבמכונות קפה דוגמא אספרסו, ההמלצה היא לא להשתמש במי ברז אלא במים מבקבוקים מינראליים שהם הרבה יותר נקיים ואין בהם אבנית.

מאחר ואנחנו לא מנקים את הקומקום לעיתים תכופות, אז בכל פעם כשנמלא אותו במי ברז, האבנית בו תגדל, כך בכל פעם שאנחנו נרתיח את המים ונשתמש בהם, למשל אנחנו נכניס לפה שלנו אבנית אשר ישפיע על השיניים. זו הסיבה שאנחנו צריכים להשתמש במסנן למניעת אבנית הן בברזים והן בקומקום חשמלי ובמכשירי חשמל אחרים בהם יש שימוש במים. זה נכון לא רק למכשירים בהם אנחנו צורכים מים לשם שתייה, זה נכון גם לגבי מכשירים בהם אנחנו מחממים מים למקרים אחרים, למשל, דוד חשמלי. אם אנחנו לא נזמין מומחה להתקנת מסנן למניעת אבנית, הרי שעם הזמן היא תיוצר שם אבנית אשר תפגע בצנרת, תחסום את המעבר של המים ותקשה על הדוד לעבוד כנדרש. זו הסיבה שההמלצה של האינסטלאטורים היא תמיד לבצע בדיקות מקיפות לברר אם יש אבנית בצנרת ולנקות אותה.

במקרה ולא מתקינים מערכת סינון מים בברזים ואין מסנן למניעת אבנית, אז הדרך הטובה ביותר היא להמיס את האבנית, מדובר בעבודה לא מסובכת אך למען האמת היא די מיותרת, מאחר ומסנן אחד יכול לפתור את הבעיה וכך לא נצטרך בכל פעם להמיס את החומר שנמצא בצינורות ובברז.

לסיום, אם אתם רוצים לקבל עוד מידע על מערכת סינון מים ובפרט על מסנן למניעת אבנית, זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. כל מה שעליכם לעשות זה לפנות אלינו בטלפון או ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנחנו נעזור לכם להילחם נגד האבנית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
סינון וטיהור מים