כמה פעמים פתחתם את הברז בבית ובמקום מים טהורים וזכים יצאו לכם מים מלוכלכים ואפורים, אשר ברור מאליו ממבט ראשון שלא ניתן לעשות בהם שום שימוש ובוודאי שלא לשתות? אם כך הדבר אתם יכולים להיות בטוחים שאתם צריכים להשתמש במסנן מים דירתי.

הרעיון של מסנן מים דירתי הוא שישנו אלמנט בברז אשר מסנן את המים לפני שהם יוצאים, אותו מסנן נמצא בצנרת ומונעת היווצרות של אבנית מצד אחד ומצד שני שומר על הניקיון של המים. מדובר על אלמנט פשוט אשר כל אינסטלאטור מומחה יודע להתקין אותו, אך למרות שהוא פשוט להתקנה רצוי להזמין איש מקצוע שיעשה זאת ויבחן כיצד הוא עובד ולא להתקין אותו לבדכם.

התקנת מים ראשי לבית נחשב כיום לדבר בסיסי, שכן לצערנו צנרות המים בישראל התיישנו במהלך השנים ולא תמיד בוצע בהם הליך נכון של ניקוי. עלינו לקחת בחשבון שמרבית הבניינים בישראל הם ישנים ובמרביתם לא הוחלפה הצנרת, דבר זה כמובן משפיע על איכות המים, עלינו גם לקחת בחשבון שמאגרי המים כשלעצמם הם ישנים מה שמשפיע בהכרח על איכות המים. זו הסיבה אגב, שאנחנו רואים יותר ויותר אנשים רוכשים מערכות סינון וטיהור מים ביתיות ומסחריות. אותן מערכות מטרתן למנוע היווצרות של אבנית מצד אחד ומצד שני אפשרות להשתמש במים נקיים ובריאים, הן בברזים והן כתוצאה מכך, במערכות שונות שזקוקות למים, כגון מכשירי חשמל ביתיים שונים.

חשוב לציין, שהמים בישראל נחשבים טובים מאחר והם נספגים באדמה ונהנים ממרכיבים איכותיים כמו מינראליים וסידן, הבעיה היא כפי שציינו, שהצנרות והמאגרים אינם בהכרח איכותיים ונקיים, ולא תמיד מטופלים כראוי ולכן הרבה פעמים האיכות של המים יורדת. זו גם הסיבה שנוצרת אבנית אשר פוגעת באיכות המים. מסנן מים דירתי ובפרט מסנן מים ראשי לבית מאפשר לנו ליהנות מהאיכותיות של המים כפי שהם בלי שנזדקק לטפל בכל האלמנטים מסביב ובפרט בכל הקשור לאבנית ולניקיון של המים. זו הסיבה כאמור, שמוטב להשתמש במערכות חכמות לסינון וטיהור מים.

לסיום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. צוות המתקין ישמח לעמוד לצידכם ולהציג בפניכם אפשרויות שונות להתקנת מערכות סינון וטיהור מים ובפרט מסנן מים דירתי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר בהקדם והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אנחנו נציג בפניכם מערכות ומסננים במחירים אטרקטיביים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פילטר למים