רוצים ליהנות ממים נקיים? רוצים לחסוך בעלויות ולשמור על המתקנים בבית נקיים? זה הזמן להתקין פילטר מים ביתי בכל אחד מהברזים בבית, כך תיהנו ממים נקיים כשאתם מתקלחים, שותים, מרתיחים מים, ממלאים קומקום חשמלי, משקים את הגינה ובכל סיטואציה אחרת.

פילטר למים הוא למעשה מתקן אשר מונע הצטברות של אבנית ומצד שני גם מונע מצב שהאבנית חודרת אל המים בהם אנחנו משתמשים. הפילטר מבצע סינון מקיף ונרחב של המים לפני שהם עוזבים את הצנרת וזורמים דרך הברז אל הכוס או אל הקומקום. את הפילטר ניתן להתקין בתוך הצנרת או ביציאה מהברז.

על מנת להתקין פילטר מים ביתי, עליכם להזמין אינסטלאטור שמתמחה לא רק בהתקנת צנרת או בתיקון סתימות אלא גם מבין בכל הנושא של אבנית, כיצד ניתן להתמודד עם היווצרות של לכלוך, וכיצד להתקין פילטר אבנית. במסגרת ביקורו יבדוק האינסטלאטור את מצב הברזים, את מצב הצנרת, ויקבע האם יש צורך בהתקנת פילטר מים ביתי. חשוב לדעת שהוא לא יזדקק לבדיקת מעבדה בשביל לדעת האם המים נקיים או לא, לעיתים מבט אחד על המים מספיק בשביל להחליט האם הם נקיים או לא. במידה ולא, אז מוטב להתקין באופן מיידי פילטר למים.

חשוב לציין, שגם אם המים נקיים, אין שום בעיה ואין שום סיבה למה לא להתקין פילטר מים ביתי. בסופו של דבר הפילטר לא פוגע באיכות המים, לא גורם נזק לצנרת, הוא בוודאי לא עולה הרבה, והוא יכול רק להטיב איתנו כשאנחנו צורכים מים, עם זה לשתייה ועם זה לדברים אחרים.

ההחלטה באיזה פילטר מים ביתי להשתמש, תתקבל לאור סוג הברז וכן אופי השימוש שנעשה בו. ההמלצה היא להיעזר בפילטר עם מקום רחב לסינון כך קל יותר לטפל בלכלוך אשר עלול לצאת מהברז. חשוב לומר שהפילטר עצמו צריך להיות נקי ולכן יש לנקות אותו מעת לעת, אחרת הלכלוך שהתאסף שם עלול למנוע אפשרות של סינון המים בצורה נכונה. הסברים על אופי הניקוי של הפילטר תוכלו לקבל אצל האינסטלאטור שיתקין לכם אותו.

לשם כך, אנחנו רוצים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר. צוות המתקין ישמח לעמוד לרשותכם ולהתקין עבורכם מסנני פילטר למים בכל ברז בו תבקשו. אנחנו נסביר לכם כיצד הפילטר עובד, כיצד עליכם לטפל בו וכמובן שנתקין לכם אותו בצורה הטובה ביותר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר עוד היום.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פילטר מים