חידוש והחלפת צנרת ראשית בבניין

עם השנים מערכת הצנרת בבית ובבניין מתחילה להתיישן, חומר הגלם מתבלה, מתפתחת חלודה וקורוזיה, הצטברות של אבנית, תופעות של היחלשות הזרם, סתימות בצנרת ואפילו פיצוצים ונזילות. על מנת להימנע מתופעות כאלו יש להחליף את קווי המים אחת לכמה שנים (תלוי במצב הצנרת ואיכות העבודה המבוצעת). נדובר בהליך לא מסובך, אם כי דורש מחשבה וביצוע זהיר ומתוכנן, על מנת שלא לגרום לנזק גדול יותר למערכת המים המתיישנת.

החלפת צנרת ראשית לבניין

בישראל בניינים ישנים רבים, שלא הוחלפה בהם הצנרת מעולם, ובמקרים של פיצוץ או נזילה, הסתפקו ועדי הבתים בהזמנת אינסטלטור לטיפול מקומי בלבד, וזו רק שאלה של זמן מתי הבעיה תצוץ שוב בקטע נוסף. עד שהבעיה לא תיפטר מהשורש, דיירי הבניין ימשיכו לסבול מלחץ מים נמוך בבתיהם, ממים חלודים ועכורים, ובמקביל מחשבונות מים גבוהים במיוחד.

הפתרון המומלץ במצבים כאלה היא השקעה חד פעמית לטווח ארוך של החלפת הצנרת המרכזית והחנוכיות בבניין כולו, והתקנת סוגי צנרת חזקים ועמידים במצבי לחץ גבוה, טמפרטורות גבוהות וחסינים מפני אבנית.

כמי שעבד עם תאגידי המים המובילים בישראל, צברנו נסיון רב בהחלפות של מערכות צנרת מרכזיות בבניינים, נתקלנו במערכות מים בדרגות שונות של רקבון והזנחה וטיפלנו במקרים רבים ומגוונים.

אנו עובדים בצמוד לתאגידי המים ומבצעים החלפות צנרת בהתאם לתקנות החוק. כחלק מהעבודה השוטפת אנו מבצעים החלפת שעוני מים מטעם תאגידי המים ומודעים יותר מכל אינסטלטור אחר לבעיות המגוונות מול תאגידי המים, בגללן בחלק גדול מהמקרים התאגידים לא מחליפים את שעון המים עד שהבעיות מטופלות. בזכות הנסיון הנרחב שלנו בתחום, אנו מיומנים בעבודות מסוג זה ובעלי מגוון פתרונות יעילים ומהירים לאותן בעיות.

מחירים מיוחדים לועדי בתים

כיום אנו עובדים בעיקר עם ועדי בתים וגופים גדולים ברחבי הארץ. בכל פניה אנו מגיעים אל המזמין, עושים בדיקה לצנרת ונותנים הצעת מחיר בהתאם למצב בשטח. אנו עובדים במחירים משתלמים מאד לועדי בתים, משתמשים בצנרת ואביזרי אינסטלציה איכותיים בעלי תו תקן ישראלי.

⇐ התקשרו עכשיו להתייעצות והזמנת בדיקה: 0525573644

יצירת קשר מהירה

השאירו שם ומספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם

אתם לא לבד מול התאגיד

הודות לשנים של ניסיון ועבודה בשיתוף עם תאגידי המים, ביכולתנו לסייע לכם למצוא פתרון בבעיות שמתעוררות מול תאגידי המים. לכן אל תהססו לפנות אלינו - נשמח לעזור.


 

זמינים עבורכם 24/7

התקשרו: 0525573644

 

המומחיות שלנו

√ פתרונות סינון מים וטיהור מים
√ מניעה וטיפול בנזקי אבנית
√ השבחת מים
√ עבודות צנרת
√ עבודות אינסטלציה
√ התקנת שסתום אל חוזר
√ התקנת והחלפת מדי מים